کاور کارپت

کاور کارپت یک فروشگاه تخصصی است و تنها محصولات فرش دستباف و کالاهای مرتبط را به فروش می‌رساند. تمرکز این مجموعه بر افزایش تنوع و موجودی این کالای ارزشمند و همچنین عرضه با کیفیت آن بوده است.

مجموعه کاور کارپت، به عنوان بزرگترین نمایشگاه و فروشگاه آنلاین فرش در کشور، تلاش دارد تا همسو با تحولات بزرگ در عصر دیجیتال، به روزترین و شیک‌ترین محصولات را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهد. تنوع، انتخاب، مقایسه و تعهد اصالت کیفیت در قبال تمامی محصولات موجود در وبسایت کاور کارپت، این فروشگاه اینترنتی را به عنوان مناسب‌ترین گزینه جهت خرید امن و آسان و آنلاین انواع فرش در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

قبل از خرید، جستجو، مقایسه، پرسش، ارزیابی کیفیت و قیمت و اصالت، انتخاب و امکان پاسخگویی پس از خرید، خواسته هر مشتری در هر بازاری و به خصوص در بازارهای آنلاین است. هدف اصلی ما در مجموعه کاور کارپت ایجاد لذت خریدِ خوب و به یاد ماندنی است. ما در فروشگاه کاور کارپت اصالت و کیفیت همه محصولات ارائه شده در وبسایت خود را تضمین می‌کنیم و پاسخگوی همه مشتریان خود در این زمینه می‌باشیم. از بین هزاران محصول تولیدی فرش در کشور ما بهترین‌ها را برای شما جمع‌آوری کرده و زمینه مناسبی برای مقایسه و انتخاب و تصمیم‌گیری راحت‌تر را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تنوع بالای انواع فرش‌های دستباف

در کاور کارپت تنوع بالایی از انواع فرش‌های دستباف و محصولات مرتبط عرضه می‌گردد. تنوع محصولات کاور کارپت شامل: فرش‌های مناطق مختلف ایران در ابعاد گوناگون، فرش‌های شهری، روستایی و عشایری، فرش‌های نو و قدیمی (کارکرده)، کهنه و آنتیک، گلیم و انواع فرش تخت باف، تابلو فرش و سایر محصولات می‌شود و مشتریان می‌توانند به سادگی بر اساس مولفه‌های مختلف فرش مورد نظر خود را پیدا نمایند.

محتوای دقیق برای تصمیم‌گیری بهتر

کاور کارپت با تجهیزات حرفه‌ای، توسط عکاسان صنعتی مجرب و با راهکارهای خلاقانه از محصولات خود عکاسی می‌کند تا نهایت دقت در کیفیت و تطابق عکس با واقعیت لحاظ شود. همچنین از هر محصول تعداد عکس‌های زیادی از زوایای مختلف گرفته می‌شود تا مخاطبان تصور و تجسم دقیقی نسبت به محصولات داشته باشند.

کاور کارپت همچنین با استفاده از خط‌کش‌های ابداعی خود در تصاویر محصولات، اطلاعات دقیقی از میزان تراکم بافت و ارتفاع فرش را به مشتریان خود ارائه می‌نماید. علاوه بر عکس‌های با کیفیت، اطلاعات و مشخه‌های متعدد و صادقانه از هر محصول به مشتریان ارائه می‌گردد تا با خیال راحت نسبت به خرید خود تصمیم‌گیری نمایند.